Apie mus

Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir naudojamės modernia technika, todėl užtikriname atliktų darbų kokybę.
10 metų patirtis Apple įrangos remonte leidžia save laikyti šios srities „Asais".
Taisome visą Apple techniką, programinius gedimus, tokius kaip programinės įrangos perinstaliavimas ar duomenų išsaugojimas.
Pagrindinių plokščių remontas, kompiuterių remontas po užliejimo su specialia, aukštos kokybės įranga leidžia pasiekti aukštus rezultatus savo remonto procese.
Paslaugos
Programinės įrangos diagnostika
Programinės įrangos atnaujinimas
Duomenų išsaugojimas
Detalių keitimas
Gedimų šalinimas, susijęs su pagrindine plokšte
Kompiuterių remontas po užliejimo

Sertifikatas

Įmonė sertifikuojama kaip A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione.
certificate
Klientų atsiliepimai

Viktorija Chérie

Labai rekomenduoju, atsakingi ir profesionalūs meistrai, operatyvus ir kokybiškas darbas, malonus aptarnavimas! Vadovaujantis kito serviso infomacija turėjau nurašyti kompiuterį, kuris buvo apipiltas, tačiau taisyk .lt per mažiau nei parą jį pataisė ir jis veikia kaip naujas! Viską taisysiu tik čia ir rekomenduosiu Jus! Аčiū!!!

Nore Ka

Labai labai rekomenduoju! ?? ?? Po darbų padėjo sutaisyt kompiuterį nuotoliniu būdu. Paaiškino kiekvieną žingsnį bandant 4 skirtingais būdais išgelbėti kompiuterį, išsaugojo visą info esančia viduje ir ačiū Mindaugui, dabar turiu vėl veikianti kompiuterį su visa visa informacija! ? Džiaugiuos, kad mama jus atrado! ?

Laurynas Bogusevičius

Mėgstu rašyti apie klientų aptarnavimą. O šitą rašysiu su malonumu. Čia yra awesome case. Jeigu Jūsų Apple daiktas serga - čia geriausia sanatorija ant Lietuvos. Dėmesingai, greitai, "to the point" ir "no bullshit" nereali komanda. Mano Macbook pabudo iš komos ir dirba lyg niekada nebūtų miręs! Ačiū!