Privatumo politika
Ši privatumo politika reglamentuoja Pirkėjų naudojimąsi svetaine taisyk.lt. Prieš pateikdami savo asmens duomenis privalote susipažinti su privatumo politika ir pirkimo – pardavimo taisyklėmis. Registruodamiesi prie elektroninės parduotuvės taisyk.lt turite patvirtinti, kad susipažinote ir supratote šią Privatumo politiką, kurioje aprašoma kaip mes renkame, naudojame ir saugome Pirkėjų asmens duomenis.
Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti taisyk.lt svetaine. Svetainė www.taisyk.lt priklauso Taisyk.lt, UAB. Įmonės kodas 304540406, adresas Kareivių g. 2B, Vilnius LT-08248. Kontaktinis telefono Nr. +370 5 2602888, el. pašto adresas: info@taisyk.lt.
Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, remiantis kuria gali būti ar yra nustatoma Jūsų asmens tapatybė: pavardė, vardas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ar pašto adresas, informacija apie pirkimą (data, prekė, kaina, kiekis, suma, nuolaida) ir kita informacija (toliau – Asmens duomenys).

Jūsų Asmens duomenis tvarko taisyk.lt serverio paslaugos teikėjas, svetainės administratorius bei pašto siuntas pristatančios bendrovės – tik tiek, kiek yra būtina jų funkcijoms atlikti. Taisyk.lt turi teisę perduoti Asmens duomenis valstybės institucijoms ir tretiesiems asmenims Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų taikytinų teisės aktų nustatyta tvarka ir pagrindais.

Bendrovė renka ir toliau tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs netiesiogiai pateikiate, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes taisyk.lt elektroninėje parduotuvėje, t. y. šie duomenys yra automatiškai surenkami iš Jūsų naudojamų kompiuterių ir (ar) mobiliųjų įrenginių, Jums prisijungus prie taisyk.lt svetainės: prisijungimų IP adresai ir laikas; vartotojo naudojama naršyklė ir jos versija; duomenys apie prekių ar paslaugų naudojimą, pvz.: duomenys, surinkti naudojant slapukus ir panašias technologijas, susijusias su naršymu internete ir pan.

Slapukai (angl. cookies) – tai nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurias Jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo Jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia taisyk.lt svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus, paieškas bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visu svetainės funkcionalumu, o kiti apsilankymai www.taisyk.lt svetainėje būtų paprastesni ir naudingesni.

Jūs pasirenkate pats(i) ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti/išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnę informaciją apie slapukus rasite adresu allaboutcookies.org.

Taisyk naudoja šiuos būtinus slapukus nurodytus lentelėje apačioje. Jie palengvina naudojimąsi svetaine, aktyvina prieigas prie įvairių svetainės sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Pavadinimas

Teikėjas

Paskirtis

Galiojimo pabaiga

Tipas

refreshToken

taisyk.lt

Slapukas išsaugantis vartotojo busenas atliekant užklausas puslapyje

Iki naršymo pabaigos

HTTP

accessToken

taisyk.lt

Slapukas išsaugantis vartotojo busenas atliekant užklausas puslapyje

Iki naršymo pabaigos

HTTP

pageLanguage

taisyk.lt

Slapukas išsaugantis vartotojo busenas atliekant užklausas puslapyje

Iki naršymo pabaigos

HTTPPavadinimas

Teikėjas

Paskirtis

Galiojimo pabaiga

Tipas

_ga

taisyk.lt

Slapukas registruojantis unikalų ID, kuris naudojamas statistiniems duomenims, kaip dažnai lankytojas apsilanko puslapyje, formuoti

1 metai

HTTP

_gat

taisyk.lt

Google Analytics naudojamas slapukas, skirtas padidinti siunčiamų užklausų greitį.

1 metai

HTTP

_gid

taisyk.lt

Slapukas registruojantis unikalų ID, kuris naudojamas statistiniems duomenims, kaip dažnai lankytojas apsilanko puslapyje, formuoti.

1 metai

HTTP